İçeriğe geç →

Güneypark 100.Yıl Hastanesinden Muhtarlar Derneğine Nezaket Ziyareti

Kısa bir süre önce 100.Yıl Sağlık Grubuna katılan Güneypark 100.Yıl Hastanesi yönetimi tarafından Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyaret 100. Yıl Hastaneler Grubu Kurumsal İlişkiler Müdürü Aydın Hızlıca ve Samandağ 100.Yıl Hastanesi Hasta İletişim Biriminden Sibel Sağaltıcı tarafından gerçekleştirildi.

Hastanenin, yenilenen hekim kadrosu ve hizmet anlayışıyla Samandağ ve bölge halkına en iyi hizmeti verme çabası içinde olduğunu belirten Aydın Hızlıca “100.Yıl Samandağ Hastanesi yeni yönetim ve hizmet anlayışına, güçlenen hekim kadrosu ve alanında uzman personeli ile bölge halkına en iyi sağlık hizmetini sunma gayretindeyiz. 100. Yıl Hastaneler Gurubu olarak kaliteli sağlık hizmetinin yanı sıra bölge halkına yönelik sosyal sorumluluk projelerimizi de hayata geçireceğiz.

Bir taraftan katma değer üreteceğiz bir taraftan da sağlık hizmetlerini en iyi seviyede vermek için çalışacağız” dedi. Kurumsal İlişkiler müdürü Aydın Hızlıca, muhtarların kamu hizmetinin en önemli basamaklarından birini teşkil ettiğini ifade ederek; Vatandaşa ulaşmada ilk çalınacak kapı muhtarlıklardır. Önemli bir kamu hizmetini yerine getiren Samandağ mahalle muhtarlarına yönelik hastanemizde tüm sağlık hizmetlerinde indirim uygulayacağız.” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu; sağlık çalışanlarının pandemi döneminde büyük özveri ile çalıştığını vurguladı.

Samandağ 100.Yıl Hastanesinin hizmet kalitesinin farkında olduklarını dile getiren Başkan Cebburoğlu “100.Yıl Hastanemiz gerek sunduğu sağlık hizmetiyle, gerek istihdama katkısıyla ilçemiz için çok önemli bir kuruluş. Mahalle muhtarları olarak sağlık kuruluşlarımıza ve tüm çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Her zaman desteğimiz sizlerledir.” ifadelerine yer verdi.

Kategori: Haberler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.